علاقه مندی (0)
0
مشاوره و پشتیبانی
0912-726-60-37
0

برآورد زمان تحویل

نویسنده: مدیریت سایت

شرایط ارسال سفارشات
✅ کلیه سفارشات خریداری شده ازفروشگاه اینترنتی ایتاپ در صورت دریافت فایل درهمان لحظه تحویل خریدارو درصورت ساخت و تحویل پروژه طی هفت الی یکماه کاری (به غیر از ایام تعطیل همانند روز جمعه) پس از ثبت سفارش از طریق پست پیشتاز ارسال خواهند شد.
 
✅کلیه سفارشاتی که مشتریان نزدیک به فروشگاه آن را ثبت می‌کنند. با استفاده از پیک موتوری و هماهنگی‌های انجام شده به محل ارسال می‌گردد. در صورتی که مشتری جهت تحویل گرفتن محصول خریداری شده در محل حاضر نشده باشد و تا 24 ساعت وضعیت سفارش را پیگیری نکند. با توجه به شرایط ارسال سفارشات، به صورت خودکار سفارش مورد نظر لغو خواهد شد.
✅کلیه سفارشاتی که از شهرستان‌ها ثبت می‌شود، از طریق پست سفارشی یا باربری ارسال خواهند شد. نوع ارسال محصولات با توجه به نظر مشتری و کارشناسان تکنوپیچ ما تعیین خواهد شد و برای بارهایی که دارای وزن بالاتر از 12 کیلوگرم هستند، یکی از روش‌های ارسال پستی یا ارسال از طریق باربری در نظر گرفته می­شود.
✅کلیه محصولات خریداری شده از ایتاپ از طریق پست سفارشی به تمام نقاط کشور ارسال می‌شوند. مانند سایر مرسولات پستی قابل رهگیری هستند، بنابراین شماره رسید پستی پس از تحویل محصول به اداره پست برای مشتری در بخش سفارش ها در پنل شخصی فرد ارسال می‌گردد. تا مشتری بتواند مراحل ارسال کالا را از طریق صفحه سفارش پیگیری کند و در رابطه با زمان تحویل محصول خریداری شده اطلاعات بیشتری به دست بیاورد.
✅همچنین در صورتی که زمان کافی برای پیگیری سفارش محصول پستی ندارید می‌توانید این امر را به تیم پشتیبانی ایتاپ بسپارید و از چگونگی فرآیند ارسال کالا مطلع شوید.