علاقه مندی (0)
0
مشاوره و پشتیبانی
0912-726-60-37
0
قیمت محصولات آپدیت می باشد /
شنبه ، ۲۳ تیر ۱۴۰۳

درباره فروشگاه

نویسنده: مدیریت سایت

درباره ” سید حسن اسلامبولچی”  مدیریت فروشگاه 

 hassanh
 
1- مسلط به زبان های برنامه نویسی C ، C++ ، پایتون ، جاوا ، سی شارپ 
2- مسلط به برنامه نویسی میکروکنترلرهای آرم  ATMEL ، NXP ، STM 
3- آشنایی با میکروکنترلرهای AVR و بردهای آردوینو ، رزبری پای ، PIC ، میکروهای سری STM شامل STM32F103 ، STM32F429 و STM32F746 و سری های H آشنایی با سری های F0 . آشنایی با میکروهای آرم سری LPC1768 و LPC1788 و ....
4- مدرس دوره های آموزشی میکروکنترلرهای آرم و دروس مرتبط با الکترونیک

حوزه تخصص ما انجام پروژه های تحقیقاتی و نوین در عرصه الکترونیک می باشد . مهمترین هدف ما تولید علم و ایجاد فضایی امن برای تشکیل گروهی منسجم در سطح کشور برای توسعه فناوری های الکترونیک و دانش بنیان می باشد .
 
 
درباره فروشگاه تحقیقات الکترونیک ایتاپ 
 
به لطف و عنایت شما مشتریان گرامی است که با فروشگاه آنلاین در عرصه فروش اینترنتی در کنار مشتریان گرامی هستیم و همواره ما را مورد لطف خود قرار داده اید . تلاش ما بر این نهاده شده تا جدیدترین محصولات و پروژه های روز الکترونیک و رباتیک دنیا را داشته باشیم.لذا امیدواریم مشتریان ما همواره عنایت شان را نسبت به ما داشته باشند.
 
ماموریت:

ما عاشق  زبان برنامه نویسی c و پردازنده های آرم ARM , توسعه اپلیکیشن های تحت وب و موبایل  و انجام پروژه های رباتیک ، مهندسی پزشکی ، لوازم خانگی و خودرویی هستیم و هر روز تلاش می کنیم اطلاعات بروز این حوزه ها را در اختیار تمام عزیزان فارسی زبان قرار بدیم و در راه اندازی سایت ، فروشگاه اینترنتی و کسب و کار آنلاین به شما عزیزان کمک کنیم

هدف:

هدف ما این است که بتونیم یک مرجع آموزشی برای هوطنان عزیزمان باشیم و تلاشمان را می کنیم که با تولید محتوای آموزشی ارزشمند و انتشار آن در سایت ، قدم کوچکی در رسیدن به اهداف آموزشی و پیشرفت شما برداریم و امیدواریم همه کسب و کار های اینترنتی پرسود و پر رونق باشد.

چشم انداز:

بزرگترین افتخار ما ، کاربران فهیم و قابل تقدیر میباشند که همواره برای ما انگیزه برای ارتقا و ارائه خدمات هرچه بهتر را ایجاد میکنند . تنها راه سپاسگزاری خدمت صادقانه ، تلاش شبانه روزی و همچنین معرفی برخی از موفقیت ها به عنوان قدردانی از شما کاربران محترم میباشد .